Shopping Cart: 0 Products
Tüm Türkiye Ücretsiz Kargo - Kurumsal satış indirimleri

Modern mutfakta bar sandalyesinin yeri

Mutfaklarınızda bar tabureleri ile çok farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Mutfaklara bar tabureleri kurgusu yaparken aksesuarlarla dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Örneğin masa ya da adanın hemen üzerine kullanabileceğiniz sarkıt lambalarla eşsiz bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Yer kaplamayan hayatı kolaylaştıran pratiklik

Mutfak dekorasyon fikirleri konusunda eğlenceli ve farklı bir uygulama yapabilirsiniz. Bunun için mutfaklara bar tabureleri harika bir fikir. Bar tabureleri hem yüksekliği hem de sırtlarının olmaması nedeniyle oldukça ferah bir dekorasyona katkı sağlar. İster geniş ister küçük mutfaklara bar tabureleri kullanabilirsiniz. Üstelik küçük mutfaklarda yüksek bir masa ve bar tabureleri kullanmanız alandan tasarruf etmenizi de sağlar. Örneğin duvara monte edebileceğiniz bir rafın önüne iki tane bar taburesi kullanarak fonksiyonel bir mobilya yaratabilirsiniz. Hızlı kahvaltılar için son derece ideal olacaktır. Duvara asacağınız aksesuarlar ya da minik raflarla son derece keyifli bir kahvaltı alanı yaratmış olursunuz.

Her zevke göre

Mutfaklara bar tabureleri kurgusu yaparken aksesuarlarla dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Örneğin masa ya da adanın hemen üzerine kullanabileceğiniz sarkıt lambalarla eşsiz bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Mutfaklara bar tabureleri, dekorasyon fikirleri konusunda karşımızda duruyor. İşte şimdi ilham verecek örneklere bakma zamanı…