Shopping Cart: 0 Products
Tüm Türkiye Ücretsiz Kargo - Kurumsal satış indirimleri

Bar Taburesi Fikirleri

Bar sandalyesi sahip olunması gereken çok fonksiyonel bir şeydir, ayrıca size bar tabureleri tasarımınıza dahil etme fırsatı verir ve bir odadaki stili yükselten unsurlardır. Seçebileceğiniz çeşitli bar tabureleri vardır ve karar dekorun genel stiline dayanmalıdır.Yani farklı bar tabureleri farklı mutfak dekorlarında nasıl entegre edildiğini görelim.

Metal tabanın yapısı dışkılara uzun ve şık bir görünüm kazandırır.

Bar taburesinden en iyi şekilde yararlanmak için bir kahvaltı köpeğinizin olması gerekmediğini söylersem ne olur? Doğru! Bar tabureleri ile dekorasyon söz konusu olduğunda, biz bar dışında düşünmek zaman hakkında (peynirli amaçlanan!). Evinizdeki her oda için bar taburelerini yeniden tasarlamanın beş yaratıcı yolu!

Havlularınızı düzenli tutmak için

Bir havlu askısı için yer bulamaz mı? Yerine bir bar taburesi yerine. Havlular ve banyo malzemeleri için çok amaçlı bir tutucu oluşturmak için küvetin yanında veya duşun hemen dışında bir stil seçin.Bu dekorasyon hack, havlu peluşunuzu ve güzelliğinizi su damlalarından korur.

Mutfaklara bar tabureleri, dekorasyon fikirleri konusunda karşımızda duruyor. İşte şimdi ilham verecek örneklere bakma zamanı…